https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 13:22:00

Rawlplug Sokoła Łańcut przegrał na wyjeździe z Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk

fot. Rawlplug Sokół Łańcut
fot. Rawlplug Sokół Łańcut
Zespół z Łańcuta z Pomorza wrócił na tarczy. Ekipa Dariusza Kaszowskiego nie dała rady liderowi ze Słupska.
 
Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla ekipy Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk, która dość szybko objęła prowadzenie, a z czasem też wypracowała przewagę. Rawlplug Sokół Łańcut nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do ataku. Zespół Dariusza Kaszowskiego próbował jeszcze odrobić straty, jednak po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniało 27-16.
 
Żółto-czarni w drugiej kwardcie starali się doprowadzić do wyrównania, lecz zespół ze Słupska był tego dnia bardzo konkretny i cały czas utrzymywał bezpieczna przewagę. Ambitni łańcucianie jednak robili co mogli, by zmniejszyć dystans i ten do przerwy wynosił dziewięć oczek. Przyjezdni nie zatrzymywali się i po przerwie nadal atakowali, a przewaga Czarnych topniała.
 
Podkarpacki zespół bardzo dobrze sobie radził na parkiecie w Słupsku i na minutę przed końcem trzeciej kwarty, na tablicy wyników widniało 52-51. To widocznie podrażniło miejscowych, którzy mocniej przycisnęli i ponownie odskoczyli drużynie Sokoła. Przewaga Czarnych była coraz większa i ostatecznie to oni po końcowej syrenie cieszyli się z wygranej.
 
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 86-74 (27-16, 20-22, 21-21, 18-15)
 
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk: Kopciński, Kordalski 21, Długosz 0, Kulikowski 8, Przyborowski 4, Słupiński 13, Wątroba 0, Pieloch 11, Pabian 6, Śmigielski 23
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Zaguła 3, Fraś 8, Kulikowski 5, Karolak 0, Małgorzaciak 12, Jankowski 20, Klima, Pełka 18, Majka 6, Czerwonka 2
 
Sędziowali: Jacek Dolski, Marcin Gawron, Tomasz Konopacki
 
Komisarz: Mariusz Jakubów

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij