https://www.dikyspray.pl/


2020-11-21 12:22:00

2 liga: Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Stalą Rzeszów w ramach 14. kolejki 2 ligi. Początek spotkania o godz. 16.
 
Już dziś o godz. 16, piłkarze Stali Rzeszów zagrają na wyjeździe ze spadkowiczem Fortuna 1 ligiChojniczanką Chojnice. Spotkanie odbędzie się w ramach 14. kolejki o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Podopieczni duetu Marcin Wołowiec-Krzysztof Łętocha z pewnością będą chcieli się przełamać, po trzech meczach bez zwycięstwa.
 
Biało-niebiescy w minionej kolejce, zremisowali u siebie z Bytovią Bytów, a kibice oglądający transmisję zobaczyli kapitalne widowisko. Dziś humory rzeszowian nie są najlepsze, jednak jest u nich sportowa złość. Chojniczanka natomiast odpoczywała w minionej kolejce, a wcześniej przegała w Bytowie. Zapowiada się ciekawe starcie, bowiem oba zespoły liczą na przełamanie.
 
Dzisiejsze spotkanie odebędzie się bez udziału publiczości, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie TVCOM w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij