https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 11:25:00

Suzuki 1 Liga: Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
Transmisja na żywo z meczu 11. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Dzikami Warszawa a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 koszykarze Miasta Szkła Krosno zagrają na wyjeździe z Dzikami Warszawa w ramach 11. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w środowy wieczór pokonali u siebie Zetkama Doral Nysę Kłodzko. Krośnianie z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie na zapleczu Energa Basket Ligi. Spotkanie przeciwko drużynie z Warszawy możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE od 18:00!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij