2020-11-21 14:07:00

Wisłok Wiśniowa na zakończenie piłkarskiej jesieni rozbił Heiro Rzeszów

Podopieczni Krzysztofa Koraba udanie zakończyli piłkarską jesień. Czwartoligowiec bez większych problemów ograł ekipę z A klasy.

Heiro Rzeszów liczyło na sprawienie niespodzianki z wyżej notowanym rywalem i od początku dość odważnie zaczęło atakować. Wisłok Wiśniowa chciał załatwić sprawę szybko i przy okazji efektownie. Podkarpackie Dziki próbowały zaskoczyć zespół z 4 ligi podkarpackiej, jednak ten mądrze grał w obronie i skutecznie odpierał ataki.

Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba spokojnie czekał na swoje szanse. Wisłok na prowadzenie wyszedł już w 22. minucie, a piłkę w siatce skierował Michał Szymański. Ten sam zawodnik, osiem minut później podwyższył na 0-2. Ekipa z Wiśniowej 120 sekund później prowadziła już trzema bramami, a tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Peret.

Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i w pierwszej odsłonie strzelili jeszcze dwa gole, a ich autorem był Waldemar Złotek. Heiro próbowało nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale ten skutecznie zablokował dostęp do własnej bramki. W 51. minucie było już 0-6, a do siatki trafił Złotek, który tym samym skompletował na swoim koncie hat-tricka.

W drugiej połowie odnotowano jeszcze dwa trafienia i oba trafiły na konto Wisłoka. Siódmego gola dla ekipy z czwartej ligi, w 55. minucie zdobył Patryk Peret. Wynik spotkanie ustalił Mariusz Wiktor na dwanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Heiro próbowało jeszcze strzelić honorowego gola, jednak defensywa ekipy z Wiśniowej nie dopuściła do tego.

Heiro Rzeszów - Wisłok Wiśniowa 0-8 (0-5)

0-1 Michał Szymański (22)
0-2 Michał Szymański (30)
0-3 Patryk Peret (32)
0-4 Waldemar Złotek (34)
0-5 Waldemar Złotek (42)
0-6 Waldemar Złotek (51)
0-7 Patryk Peret (55)