https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 08:25:00

Konrad Mrózek wypożyczony do Wisłoki Dębica

fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica w związku z kontuzją Kamila Dybskiego, postanowiła dokonać wypożyczenia bramkarza z Sandecji Nowy Sącz. Ten przy Parkowej 1 będzie występował do końca sezonu.
 
Konrad Mrózek został wypożyczony do Wisłoki Dębica, poinformował portal 90minut.pl. 19-letni bramkarz na Parkową 1 przychodzi z Sandecji Nowy Sącz. Jak czytamy, młody zawodnik może zostać uprawniony do gry już w rozgrywanej w ten weekend ostatniej kolejce rundy jesiennej. Ma to związek z kontuzją ręki Kamila Dybskiego.
 
Nowy nabytek biało-zielonych to wychowanek KS-u Tymbark. Tam występował do końca sezonu 2014/15 i następnie przeniósł się do Unii Tarnów. Następnie grał Cracovii, a przed rundą jesienną sezonu 2019/20, trafił do Sandecji Nowy Sącz. W ekipie biało-czernych występował w czwartoligowych rezerwach, a ponadto był włączony do kadry pierwszej drużyny.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij