2020-11-21 15:13:00

Wisłoka Dębica zremisowała z Lewartem Lubartów

Piłkarze Wisłoki Dębica zremisowali 1-1 z Lewartem Lubartów w meczu 21. kolejki 3 ligi grupy IV.

W starciu z Lewartem Lubartów dębiczanie liczyli na trzy punkty, ale niestety musięli zadowolić się remisem. Po wyrównanej grze, z lekką przewagą podkarpackiej ekipy, obydwie drużyny podzieliły się punktami.

Wisłoka Dębica wyszła na prowadzenie już w 11. minucie meczu. Łukasz Siedlik zagrał do Kamila Rębisza, a ten pewnym uderzeniem zdobył gola dla biało-zielonych.

Kilka minut później doskonałą okazję na podwyższenie miał Dominik Cabała, ale jego strzał zmierzający w samo okienko bramki gości z trudem zdołał obronić Jakub Długosz.

W 32. minucie do wyrównania doprowadzili goście, którzy przejęli piłkę w środku boiska i kilkoma podaniami przedostali się pod bramkę dębiczan. Akcję wykończył Dawid Pożak i było po jeden.

W drugiej połowie tempo meczu nieco spadło. Żadna z drużyn przez dłuższy czas nie potrafiła stworzyć groźnej sytuacji. W 72. minucie okazję na gola dla gości miał Pożak, ale z bliskiej odległości przestrzelił.

W końcówce z dystansu próbowali jeszcze Kamil Rębisz i Dariusz Kamiński, ale obaj uderzali niecelnie.

Dla Wisłoki Dębica było to już piąty mecz bez przegranej. Po trzech kolejnych zwycięstwach dębiczanie zanotowali dwa remisy.

1-0 Kamil Rębisz (11)
1-1 Dawid Pożak (32)

Wisłoka Dębica: Mrózek - Król, Makowski, Cabała - Zygmunt (27. Kogut), Mazur (46. Palonek), Fedan, Rębisz, Pawlak (46. Wrzosek), Siedlik, Kamiński.

Sędziował: Michał Wasil (Lublin)
Żółte kartki: Zygmunt, Mazur - Żelisko, Fularski, Niewiński, Góralski