https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-20 12:49:00

Czas na przełamanie! Stal Rzeszów zagra na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Przed nami czternasta seria gier na drugoligowym froncie. Rzeszowska Stal po trzech meczach bez wygranej, jedzie przełamać się do Chojnic. Łatwo jednak nie będzie.
 
Nastroje przy Hetmańskiej 69 są dalekie od ideału. Stal Rzeszów od trzech meczów nie wygrała, wobec czego zdenerwowanie w obozie biało-niebieskich musi być ogromne. Podopieczni duetu Marcin Wołowiec-Krzysztof Łętocha już jutro zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Zespół na teren spadkowicza jedzie z jasnym celem, wygrać.
 
Spotkanie będzie szczególne z pewnością dla kilku graczy, a przede wszystkim dla Artura Pląskowskiego i Bartosza Wolskiego. Ten pierwszy jeszcze w tamtym sezonie przywdziewał trykot Stali, natomiast Wolski ostatnio grał w Chojniczance. Nie można także zapomnieć o takim zawodniku jak Krystian Pieczara, który w klubie z Chojnic spędził półtora roku.
 
Jutrzejsze spotkanie będzie historyczne, bowiem oba zespoły dopiero po raz pierwszy będą miały okazję ze sobą rywalizować. Zarówno jedni i drudzy w trwających rozgrywkach walczą o wysokie cele. Aktualnie Stal i Chojniczanka mają na swoim koncie po 21 punktów i zajmują odpowiednio szóste oraz piąte miejsce. Zapowiada się więc bardzo ciekawe starcie.
 
Pierwszy gwizdek w "Grodzie Tura" zaplanowano punktualnie na godzinę 16:00. Arbitrem desygnowanym na to spotkanie jest Maciek Pelka z Poznania, który w trwającym sezonie "gwizdał" cztery mecze na szczeblu drugoligowym oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Poniżej prezentujemy przewidywany skład Stali na to spotkanie.
 
Stal Rzeszów: Kaczorowski - Głowacki, Fojut, Kostkowski, Sylwestrzak - Kotwica, Reiman, Kłos, Olejarka  - Szczepanek, Pieczara

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Sanepid 2020-11-20 18:46:33 4 1

Jak to jest, że Pan Hajduk i Pan Ferenc z ZPN wbrew przepisom prawa jeżdżą po meczach ? Albo zakaz dotyczy wszystkich, albo Ci Panowie powinni srogo zapłacić za nie respektowanie obowiązującego prawa !!

~anonim 2020-11-20 20:25:15 1 1

Na pewno po ostatnich dobrych występach zagra Mariusz Sławek, tak samo choćby ze względu na strzeloną bramkę dlaczego w ataku miałby nie zagrać Maciejewski? Tylko nieistniejący w zadnym meczu Pieczara..
Wolski pewnie wejdzie za Szczepanka po słabszym meczu tego drugiego.
Zobaczymy jak Michalik, ale raczej na pewno nie od pierwszych minut :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij