https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-20 19:35:00

Wyjazdowy mecz Eurobudu JKS Jarosław z Młyny Stoisław Koszalin przełożony. Przypadki w podkarpackiej ekipie

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Mecz z udziałem podkarpackiej drużyny nie dojdzie do skutku. Jak poinformowała oficjalna strona Superligi Sp. z o.o., jarosławianki w sobotę nie zagrają.
 
Zaplanowany na sobotę, wyjazdowy mecz Eurobudu JKS Jarosław ze Młyny Stoisław Koszalin nie dojdzie skutku. Jak czytamy na oficjalnej stronie Superligi Sp. z o.o., mecz został przełożony na inny termin. Powód? Przypadki w podkarpackiej ekipie. Nową datę zawodów poznamy z pewnością niebawem.
 
Jak czytamy w wydanym komunikacie, Superliga Sp. z o.o. informuje, że zawodnicy zostali skierowani na testy, a klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi.
 

MECZ ODWOŁANY Informujemy, że jutrzejszy mecz w Koszalinie został odwołany. Prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem PGNiG Superliga Kobiet

Opublikowany przez Eurobud Grupa JKS Jarosław Piątek, 20 listopada 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij