https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-20 12:00:46

Asseco Resovia przekazała koszulkę z autografami na licytację!

fot. Asseco Resovia
fot. Asseco Resovia
Asseco Resovia także postanowiła pomóc malutkiej Sandrze. Klub dołączył do ogólnopolskiej akcji „Wspólna gra w walce z SMA” i przekazał na licytację charytatywną koszulkę autografami całej drużyny.
 
Mamy dla Was niepowtarzalną okazję do zdobycia koszulki z autografami zawodników. Asseco Resovia dołączyła do akcji charytatywnej w której udział bierze już kilkanaście klubów z Ekstraklasy, Plus Ligi oraz Tauron Ligi. W akcji brała również udział m.in. PGE FKS Stal Mielec oraz rzeszowski KS Developres SkyRes Rzeszów
 
Jak ją zdobyć? Koszulka dzięki uprzejmości prezesa klubu z Rzeszowa, Piotra Maciąga została przekazana na licytację charytatywną dla 11 miesięcznej Sandry, która walczy z chorobą SMA1-rdzeniowy zanik mięsni, który prowadzi do zaniku wszystkich mięsni i w konsekwencji do śmierci. Jedynie lek kosztujący 9 milionów złotych umożliwia wygranie z tą chorobą. Obecnie stan malutkiej Sandry jest krytyczny  i transportowana jest do szpitala we Wrocławiu. 
 
Na ten moment udało się zebrać już prawie 7 milionów złotych, lecz czasu na zbiórkę jest coraz mniej. Zachęcamy wszystkich kibiców niezależnie od barw klubowych do pomocy. Sprawdźcie jak wygląda licytkacja TUTAJ oraz jak wygląda cała zbiórka TUTAJ.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij