https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 09:14:00

3 liga gr IV: Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Podhalem Nowy Targ jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Stal Stalowa Wola już dziś o godzinie 13, zagra u siebie z Podhalem Nowy Targ, w ramach 21. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Jaromira Wieprzęcia pewnie pokonali na wyjeździe rezerwy Cracovii, wobec czego udanie będą chcieli zakończyć ligowy rok przy Hutniczej 10A.
 
Ekipa "Szarotek" w minionej kolejce natomiast, ugrała oczko z Wisłoką Dębica. Dla zespołu z Nowego Targu będzie to ostatni ligowy mecz w tym roku, wobec czego z pewnością będzie on chciał go udanie zakończyć. Na ten moment, wyżej w tabeli jest Stalówka, która ma oczko więcej oraz jeden mecz rozegrany mniej. Zielono-czarni plasują się na szóstym, zaś Podhale na ósmym miejscu.
  
Spotkanie w Stalowej Woli zostało zaplanowane na godzinę 13 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV, na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij