https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-19 19:19:00

Mirosław Hajdo: Należy się cieszyć z trzech punktów, które żeśmy dopisali

fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
Motor Lublin w środę na własnym obiekcie pokonał Bytovię Bytów. Był to zaległy mecz 10. kolejki o mistrzostwo 2 ligi. Zobaczcie jak ocenił je opiekun gopsodarzy.
 
-Na pewno nie było to łatwe spotkanie, bo przeciwnik trudny i nieźle gra na wyjazdach. Punktuje, dużo więcej miał punktów od nas. Byliśmy też w niepełnym komplecie, nie grał Sławek, nie grał Marcin (Sławomir Duda i Marcin Michota - przyp. red.). Następni zawodnicy zagrali dobre spotkania, którzy w ich miejsce weszli do składu. Myślę, że wynik zasłużony. Należy się cieszyć z trzech punktów, które żeśmy dopisali - powiedział Mirosław Hajdo po meczu z Bytovią Bytów.
 
-Remis nas absolutnie nie urządzał, byliśmy świadomi tego, chcieliśmy koniecznie dopisać trzy punkty. Myślę, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na te trzy punkty. Szkoda, że straciliśmy przypadkową bramkę w prosty sposób tak naprawdę. Wynik końcowy jest dla nas korzystny i z tego się cieszymy - dodał trener Motoru Lublin.
 
-Wierzę w to, że Daniel po tym przełamaniu, będzie regularnie dla nas zdobywał bramki, bo to jest dla nas bardzo ważne - kontynuował.
 
Pełny zapis konferencji prasowej po meczu Motoru Lublin z Bytovią Bytów, dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

pepe99 2020-11-19 21:12:57 0 0

Bez Dudy, nie przeszkadzał, jeszcze Grodzicki i na zero z tylu....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij