2020-11-19 08:45:17

Zwycięstwo Miasta Szkła Krosno! Pokonali na wyjeździe Zetkamę Doral Nysa Kłodzko

Miasto Szkła Krosno pokonało na wyjeździe Zetkamę Doral Nysa Kłodzko. (fot. Nysa Kłodzko)
Miasto Szkła Krosno pokonało w zaległym meczu Zetkamę Doral Nysa Kłodzko 74-68! To już trzecie zwycięstwo z rzędu "Szklanego Teamu"!

Koszykarze Miasta Szkła Krosno powoli odrabiają zaległości w Suzuki 1 lidze koszykówki. W środę podopieczni Marcina Radomskiego pokonali na wyjeździe Zetkamę Doral Nysa Kłodzko.

Krośnianie zanotowali udane otwarcie meczu, bowiem wygrali pierwszą kwartę oraz znakomicie zakończyli tę potyczkę. Dwie wygrane kwarty pozwoliły zwyciężyć po raz trzeci z rzędu "Biało-zielonym".

Najwięcej punktów w ekipie z Krosna zdobył Piotr Wieloch, którzy rzucił 18 punktów. O trzy mniej zdobył Maciej Żmudzki, a 14 "oczek" zdobył Alan Czujkowski. W ekipie gości najlepiej spisał się Marcin Kowalski zdobywca 27 punktów.

Kolejny mecz Miasto Szkła Krosno rozegra w sobotę. Przeciwnikiem ekipy Radomskiego będą Dziki Warszawa. Początek meczu o godz. 18 w Warszawie.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 68-74 (16-21, 20-15, 19-19, 13-19)