https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-07 19:11:09

Stal II Mielec skromnie, ale wygrała z Legionem Pilzno

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Piłkarze Stali II Mielec wygrali 1:0 z Legionem Pilzno i na tę chwilę znajdują się na ósmym miejscu w tabeli IV-ligi. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Adam Kramarz.
 
Ciężko było wskazać przed tym meczem jednoznacznego faworyta, bo owszem Stal II Mielec wygrała ostatnie spotkanie 13:0, ale jej skład jest często uzależniony od daty rozgrywania meczów pierwszej drużyny.
 
Dzisiaj bez wzmocnień z "jedynki" wyszli zmotywowani i dzielnie walczyli, ale pierwszą sytuację miał Legion, który za sprawą Damiana Wolańskiego mógł objąć prowadzenie, jednak zawodnik gospodarzy nie wykorzystał "setki". Wynik spotkania otworzył Adam Kramarz i do szatni obie ekipy schodziły przy korzystnym wyniku gości.
 
Po zmianie stron Legion miał swoje szanse, ale dobrze w bramce Stali spisywał się Mateusz Dudek, który zakończył ten mecz z czystym kontem. Tym samym mielczanie wskoczyli na ósme miejsce w tabeli i czekają na odpowiedź rywali.
 
 
0-1 Adam Kramarz 35'
 
 
Legion Pilzno: Kochan - Tragarz, Buras (75 Cichowski), Pęcak, Wolański, Manzo (48 Gliwa), Dereń, Barycza, Mazur, Sikora, Misztal
 
Stal II Mielec: Dudek - Załucki, Skrzyniak, Lisowski, Kozłowski (82 Kron) - Guca (70 Bakowski), Chmielowiec, Wyparło, Kramarz (80 Czop), Maj - Duszkiewicz (86 Szumilas)

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Piotr 2020-11-07 22:01:46 4 0

Patrząc po dzisiejszych wynikach / trochę dziwnych / może się okazać , że nawet zwycięstwo rezerw Stali w ostatnim meczu z Polonią może nie dać awansu do czołowej ósemki mimo zdobycia 36pkt. JKS gra u siebie z drugą drużyną Stalowej Woli, Igloopol z Jasłem, Głogovia z Resovią II. Póki co nadzieja w Wiśniowej, że w 3 meczach nie zdobędzie 5 punktów / ale to jest raczej mało prawdopodobne, tym bardziej że dwa mecze u siebie i 1 wyjazd do Targowisk /.
Ale się na koniec ciekawie porobiło.

kibic 2020-11-09 10:55:44 2 0

Dobry mecz. Kozłowski bardzo widoczny w środku. Lisowski też fajnie. Wyparło znowu dzięki nazwisku gra. Na prawdę nikt tego nie widzi, że on nic nie wnosi....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij