2020-10-03 15:08:48

KS Wiązownica pokonał rezerwy Cracovii

Wielka radość nastała dziś w szeregach beniaminka. Podopieczni Valerija Sokolenko w końcu wygrali, a z kwitkiem odprawili rezerwy Pasów.

KS Wiązownica mocno dziś liczył na przełamanie serii spotkań bez wygranej. Na drodze ekipy Valerija Sokolenko stanęły rezerwy Cracovii, które także nie wygrały od dłuższego czasu i dziś także chciały sięgnąć po komplet oczek. Zapowiadało się więc bardzo ciekawe starcie.

Spotkanie doskonale jednak rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w 3. minucie objęli prowadzenie za sprawą Rafała Michalika. Zespół z Wiązownicy nie zamierzał się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczął poszukiwania gola numer dwa. Pasy także miały swoje okazje, ale ostatecznie wynik do przerwy już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron, miejscowi ruszyli do ataku, z chęcią podwyższenia prowadzenia. Sztuka ta udała im się w 68. minucie, a na 2-0 trafił Arkadiusz Staszczak. Drugi garnitur Cracovii nie zamierzał tak tego zostawiać i błyskawicznie rozpoczął poszukiwania bramki kontaktowej. Ekipa z Wiązownicy mądrze sięjednak broniła i skutecznie odpierała ataki.

Podopieczni Piotra Gizy napierali i w końcu dopięli swego w 81. minucie. Kontaktowego gola dla Pasów zdobył Sebastian Strózik, zapewniając tym samym ciekawą końcówkę. Przyjezdni chcieli jak najszybciej doprowadzić do wyrównania, jednak KS Wiązownica nie dał sobie wbić gola i po końcowym gwizdku, do swojego dorobku dopisał kompley oczek.

1-0 Rafał Michalik (3)
2-0 Arkadiusz Staszczak (68)
2-1 Sebasrian Strózik (81)