https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-03 22:20:51

Orzeł Przeworsk skromnie pokonał Błękitnych Ropczyce

fot. Agnieszka Kulka Photography
fot. Agnieszka Kulka Photography
Podopieczni Pawła Załogi wygrali drugi mecz z rzędu. Tym razem ugrali komplet oczek na wyjeździe w Ropczycach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1.
 
Błękitni Ropczyce po zeszłotygodniowej porażce, chcieli dziś wygrać, jednak na ich drodze stanął rozpędzony Orzeł Przeworsk. Zespół dowodzony przez Pawła Załogę, w minionym tygodniu po szalonym meczu, wygrał ze Startem Pruchnik. Dziś beniaminek zaś chciał pójść za ciosem.
 
Podopieczni Łukasza Chmury od pierwszych minut byli mocno zdeterminowani, by jak najszybciej objąć prowadzenie. Błekitni napierali, ale czujny w bramce był Robert Kurosz. Orzeł także miał swoje okazje, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki. Przed przerwą gola mógł zdobyć Szymon Piwowar, ale interweniował golkiper beniaminka.
 
Gospodarze po zmianie stron wciąż napierali, jednak nie miało to przełożenia na zdobycze bramkowe. Orzeł próbował wykorzystać błędy Błękitnych i to w końcu poskutkowało golem. Karol Wilk wypatrzył Huberta Bednarza, a ten dopełnił formalności i wpakował piłkę do siatki.
 
Zespół z Ropczyc nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Goście jednak nie zamierzali wracać do Przeworska wracać z pustymi rękami i nadal dobrze grali w obronie. Ostatecznie więcej goli już nie padło, a po końcowym gwizdku to ekipa Pawła Załogi cieszyła się z w wygranej.
 
 
0-1 Hubert Bednarz (73)
 
Błękitni Ropczyce: Albrycht - Szczybyło (82. Bęben), Gdowik, K. Kmiotek, Świętoń (46. Kurek) – Fornek, Majka, Piwowar (73. Zawiślak), Majcher, Siepierski - Kot
 
Orzeł Przeworsk: Kurosz - Kowal, Pikuła, Salwach, Broda - Bednarz, Flis (85. Najsarek), Obłoza (76. Adreasik) Gwóźdź, Wilk - Czyrny (63. Dec)
 
Żółta kartka: Kot
 
Sędziował: Wojciech Kolbusz (Jasło)

Wyniki meczów 15. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Śmk 2020-10-04 12:48:33 8 2

Trener Załoga to jednak podkarpacki Mourinho. Gdziekolwiek nie przejdzie zawsze zrobi dobry wynik.

Śmk 2020-10-04 12:48:33 8 2

Trener Załoga to jednak podkarpacki Mourinho. Gdziekolwiek nie przejdzie zawsze zrobi dobry wynik.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij