2020-10-04 13:52:40

Remis rezerw Stali Stalowa Wola z Polonią Przemyśl

Na inauguracje niedzielnych rozgrywek w czwartej lidze padł remis. Drugi garnitur zielono-czarnych ugrał oczko w starciu z Przemyską Barcelonką. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Rezerwy Stali Stalowa Wola po efektownym remisie 5-5 z Legionem Pilzno, chciały pójść za ciosem tym razem wygrac. Na ich drodze stanęła Polonia Przemyśl, która w minionej kolejce pokonała Błękitnych Ropczyce i dziś także chciała dopisać do swojego dorobku komplet oczek. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie.

Lepiej dzisiejsze spotkanie rozpoczęła Stalówka, która już w 7. minucie objęła prowadzenie za sprawą Bartosza Sobotki. Zespół z Przemyśla widząc to, czym prędzej chciał odrobić straty. Gospodarze jednak stawiali Przemyskiej Barcelonce trudne warunki i ta musiała konkretnie się napocić by doprowadzić do wyrównania.

Ekipa dowodzona przez Piotra Ciska gola na 1-1 zdobyła w 50. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Wanat. Zarówno jedni jak i drudzy w drugiej odsłonie mieli swoje okazje, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki. Ostatecznie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się remisem.

1-0 Bartosz Sobotka (7)
1-1 Mateusz Wanat (55)

Stal II Stalowa Wola: Korziewicz - Bosak (46. Popek), Hudzik, B.Gnatek, Sobotka (46. Malinowski) - Lebioda (70. Mścisz), Stelmach, Wojtak (77. Kersten), Mistrzyk - Piotrowski (46. Pilch), Świerad

Polonia Przemyśl: Maciewicz - Hajduk, Kuźniar, Solarz żk, Czuryk - Popynaka, Wanat, Kowalski, Valihura (86. Gielarowski) - Głuszko, Falko (70. Stopa)