https://www.dikyspray.pl/


2020-10-03 17:05:20

Podbeskidzie Bielsko Biała pokonało PGE Stal Mielec

Mielczanom nie udało się wygrać na terenia Podbeskidzia. Kibice zgromadzeni na dzisiejszym meczu, zobaczyli jedną bramkę, a jej autorem był Kamil Biliński.
 
Od pierwszych minut to Podbeskidzie Bielsko-Biała częściej było przy piłce. Aktywny z przodu był Filip Laskowski, który co chwile oddawał strzał, ale nic z tego nie wynikało. Z czasem także inni gracze miejscowych zaczęli atakować jednak czujny był Rafał Strączek. PGE Stal Mielec także miała swoje, lecz wynik nie ulegał zmianie.
 
Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, choć z czasem to podopieczni Dariusza Skrzypczaka groźnie atakowali. W 26. minucie bardzo dobrą szansę miał Mateusz Mak, który jednak fatalnie spudłował. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i po chwili to Górale objęli prowadzenie, po golu Kamila Blińskiego.
 
Goście czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Aktywny z przodu był Mak, który dwoił się i troił, ale nie udało mu się doprowadzić do wyrównania. Po zmianie stron, mielczanie nadal atakowali, jednak w bramce dobrze spisywał się Rafał Leszczyński, często ratując z opresji swój zespół.
 
Drużyna dowodzona przez Krzysztofa Brede dobrze spisywała się w obronie i skutecznie odpierała ataki Stali. Mielczanie próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania. W 77. minucie fantastyczną okazję miał Paweł Tomczyk, ale spudłował. Więcej goli w tym meczu już nie padło i po końcowym gwizdku, to gospodarze cieszyli się z trzech oczek.
 
 
1-0 Kamil Biliński (32)
 
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński – Modelski, Osyra, Baszłaj, Gach – Laskowski (69. Mroczko), Figiel – Nowak (88. Kocsis), Rzuchowski, Danielak (69. Marzec) – Biliński
 
PGE Stal Mielec: Strączek – Getinger, Błyszko (59. Sus), Kościelny, Flis (79. Zjawiński) – Matras, Urbańczyk – Domański (72. Pawłowski), Tomasiewicz (59. Tomczyk), Mateusz Mak – Prokić (72. Wróbel)
 
Żółte kartki: Gach - Tomasiewicz
 
Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

rl9 2020-10-03 18:54:11 10 2

Gdyby 1 połowie Stal wykorzystała chociaż jedną z dwóch bardzo dogodnych sytuacji to ten mecz mógłby inaczej wyglądać.

stefan 2020-10-03 17:13:15 5 6

Brawo Górale!

rl9 2020-10-03 18:54:11 10 2

Gdyby 1 połowie Stal wykorzystała chociaż jedną z dwóch bardzo dogodnych sytuacji to ten mecz mógłby inaczej wyglądać.

xd 2020-10-03 20:35:00 2 6

Gdyby baba wąsy miała..

STW 2020-10-04 03:45:38 3 7

bidne mielcocki znowu sie nie udało a przeca miala byc liga mistrzow i mecze z realem ,milanem hehehee biedny mis mielcocki

STAL 2020-10-04 15:20:22 3 0

Należy czym prędzej poszerzyć listę zbędnych piłkarzy w mieleckim zespole o nazwisko Tomczyk. Niech wraca skąd przyszedł albo niech idzie gdziekolwiek nawet za darmo albo z niewielką dopłatą ze strony Stali. Tego kopacza nie powinno nigdy tu być, o wiele wyższe umiejętności mają młodzieżowcy z Akademii. Dlaczego nie gra Sadłocha, w końcu to były zawodnik Lens. Polityka klubu doprowadziła do stanu zapaści - ściągnięty szrot nie naddaje się nawet do Stali II (przypominam - 4 liga). Jedyny wychowanek Stali jest jednocześnie najlepszym zawodnikiem w zespole - to świadczy, że to jest jedyna słuszna droga w budowaniu klubu. Jestem całym sercem za STALĄ ale nie z tą polityką kadrową. Mam nadzieję, że i to się w końcu zmieni i ktoś otrzeźwieje w tym klubie, pójdzie po rozum do głowy i zacznie budować zespół od podstaw. POWODZENIA !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij