https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-03 13:42:31

4 liga podkarpacka: Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Karol Słomka
fot. Karol Słomka
Transmisja na żywo z meczu 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Karpatami Krosno a Ekoballem Stalą Sanok. Oglądajcie LIVE w sobotę od godz. 15.
 
Już dziś zostaną rozegrane derby pomiędzy Karpatami Krosno a Ekoballem Stalą Sanok. Zarówno jedni jak i drudzy nie mają najlepszych humorów, bowiem Stal w niedzielę zremisowała z rezerwami Stali Mielec, zaś w środę Karpaty ugrały oczko z Igloopolem Dębica. Oba zespoły z pewnością będą chciały dziś wygrać i poprawić nastroje.
 
Ostatnie derby zostały rozegrane pod koniec lipca, a miało to miejsce w ramach rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Krosno. Do tego spotkania milej wracają z pewnością podopieczni Dariusza Liany, którzy wygrali 0-3. Sanoczanie jednak z pewnością będą chcieli się zrewanżować.
 
Dzisiejsza batalia została zaplanowana na godzinę 15. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być na stadionie, została przygotowana transmisja na żywo. Jej koszt to zaledwie 10 zł. Aby zobaczyć mecz na żywo, wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej i następnie wykupić dostęp. 

4 liga podkarpacka: Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

stif 2020-10-03 20:53:41 2 0

ochrona padaczka na tym meczu ! ten gruby stary siwy dziadek z wasami co mu sie wydaje ze dowodca chyba to sie czepia i wyzywa na emerytach a kibole pija i robia co chca na trybunie ! nazywaja go ODRAZA !

ZAWODZIE 2020-10-03 21:03:27 2 0

a na bramie od strony bazaru nastepny pajac w okularach jak denka co swoich rewiduje a jak przyjechali Przemysl i Gorlice to sie klanial w pas ! PREZESIE WSTYD ZA TAKA OCHRONE !

KARPACIARZ 2020-10-03 21:09:09 2 0

ale u tego w okularach wchodzisz za 5-taka ! - to nie firma tylko lapanka !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij