2020-09-03 10:17:39

Wólczanka Wólka Pełkińska rozbiła Łęk Ostrów

Podopieczni Daniela Myśliwca nie mieli wczoraj litości dla ekipy z jarosławskiej okręgówki. Trzecioligowiec wbił swojemu rywalowi aż dziewięć goli.

Wólczanka Wólka Pełkińska była zdecydowanym faworytem wyjazdowego starcia z Łękiem Ostów. Zespół czarno-czarwonych od początku zdominował rywala i błyskawicznie otworzył wynik meczu za sprawą Wojciecha Michalskiego. Poodopieczni Daniela Myśliwca nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnych goli.

Trzecioligowiec w pierwszej odsłonie jeszcze dwa razy pokonywał golkipera Łęku. Dwukrotnie uczynił to Kamil Matofij najpierw w 16, a następnie w 42. minucie. Wólczanka nie zamierzała na tym poprzestawać i po zmianie stron kibice zobaczyli kolejne bramki w jej wykonaniu.

Ekipa dowodzona przez Daniela Myśliwca w 48. minucie prowadziła już 0-4 po golu Krzysztofa Pietlucha. Czarno-czerwoni zorganizowali sobie konkurs strzelecki, a licznik tego dnia zamknął się na dziewięciu bramkach. Piłkę w siatce umieszczali dwukrotnie Kacper Durda oraz Mateusz Olejarka, a ponadto raz na listę strzelców wpisał się Mateusz Podstolak.

Łęk Ostrów - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-9 (0-3)

0-1 Wojciech Michalski (3)
0-2 Kamil Matofij (16)
0-3 Kamil Matofij (42)
0-4 Krzysztof Pietluch (48)
0-5 Kacper Durda (54)
0-6 Kacper Durda (66)
0-7 Mateusz Podstolak (73)