https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-03 15:10:00

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zaaplikował cztery gole Przełęczy Dukla

Czwartoligowiec z Targowisk także grał wczoraj w Okręgowym Pucharze Polski. Ekipa Łukasza Ślwińskiego pewnie pokonała rywala występującego szczebel niżej.
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska na mecz z Przełęczą Dukla przyjechał z jasnym celem, a mianowicie awansem do kolejnej rundy. Łukasz Śliwiński dał szansę zmiennikom, a oni pokazali się z bardzo dobrej strony. Czwartoligowiec już w 15. minucie wyszedł na prowadzenie, a piłkę w siatce z jedenastu metrów umieścił Jakub Stodolak.
 
Sytuacja ta dodała ekipie z Targowisk skrzydeł i szybko Partyzant rozpoczął poszukiwania gola numer dwa. Przełęcz skutecznie odpierała ataki przyjezdnych i przy okazji próbowała z nimi nawiązać walkę. Ostatecznie więcej bramek w pierwszej odsłonie nie padło i na przerwę w lepszych humorach schodził czwartoligowiec.
 
Dobre nastroje podopieczni Łukasza Śliwińskiego chcieli zachować do końca meczu, wobec czego Partyzant postanowił błyskawicznie zamknąć sprawę. Zielono-czerwoni na zdobycie trzech goli potrzebowali zaledwie sześć minut, a strzelanie rozpoczął Krystian Szubrycht.
 
Pomocnik zespołu z Targowisk 120 sekund później miał na swoim koncie już dublet. Przełęcz nim się obejrzała, przegrywała już 0-4, a na listę strzelców wpisał się Jakub Musiał. Więcej goli w tym meczu już nie padło, a po końcowym gwizdku Partyzant cieszył się z awansu do kolejnej rundy.
 
Przełęcz Dukla - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0-4 (0-1)
 
0-1 Jakub Stodolak (15-rzut karny)
0-2 Krystian Szubrycht (47)
0-3 Krystian Szubrycht (49)
0-4 Jakub Musiał (53)
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Jurczak - Haznar (81. Kavatsiuk), Sypień, Morris, Pelczar (85. Penar), Musiał, Stodolak (46. Borowczyk), Szczur (68. Szuszko), Coleman, Szubrycht, Kamola

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij