https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-03 15:51:03

Orzeł Przeworsk ograł Pogoń-Sokół Lubaczów

fot. Orzeł Przeworsk
fot. Orzeł Przeworsk
Beniaminek czwartej ligi po niedzielnej porażce był mocno poirytowany, wobec czego wczoraj chciał poprawić sobie humory. Okazja była bardzo dobra, bowiem mierzył się z niżej notowanym rywalem.
 
Orzeł Przeworsk był faworytem w starciu Pogonią-Sokołem Lubaczów, a po za tym chciał poprawić sobie humory po niedzielnej porażce ze wzmocnionym rezerwami Resovii. Podopieczni Grzegorza Sitka chcieli rozpocząć od mocnego uderzenia i to im się udało. Beniaminek czwartej ligi na prowadzenie wyszedł w 12. minucie, a do siatki trafił Szymon Bogacz.
 
Miejscowi próbowali nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, który dodatkowo był podrażniony. Niespełna kwadran później było 1-1, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Kamień. To podrażniło Orła, którzy chcieli odzyskać prowadzenie. Zespół z Lubaczowa mądrze się jednak bronił i skutecznie odpierał ataki.
 
Przerworszczanie nie zamierzali tak tego zostawać i po zmianie stron rozpoczęli poszukiwania gola na 1-2. Tego znaleźli dopiero w 62. minucie, a jego autorem był Maciej Lech. Sytuacja ta dodała przyjezdnym skrzydeł, którzy po chwili po raz trzeci umieścili piłkę w siatce, a uczynił to Dawid Czyrny.
 
Drużyna dowodzona przez Grzegorza Sitka nie zatrzymywała się i w 72. minucie było już 1-4, a z gola cieszył się Piotr Boratyn. Wynik wczorajszego spotkania ustalił w 89. minucie były gracz m.in. Wólczanki Wólka Pełkińska. Orzeł w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Piast Tuczempy - Texom Sokół Sieniawa.
 
Pogoń-Sokół Lubaczów - Orzeł Przeworsk 1-5 (1-1) 
 
0-1 Szymon Bogacz (12)
1-1 Łukasz Kamień (26)
1-2 Maciej Lech (62)
1-3 Dawid Czyrny (65)
1-4 Piotr Boratyn (72)
1-5 Dawid Czyrny (89)
 
Orzeł Przeworsk: Kurosz (75. Motyka) - Najsarek, Pikuła, Andreasik, Broda - Bednarz (46. Czyrny), Lech, Flis, Dec (68. Salwach)  - Boratyn, Bogacz (70. Szewczyk)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij