https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-02 18:09:41

Arkadiusz Gajewski uratował Siarkę przed dogrywką w Kamieniu

fot. Nad Wisłą 24
fot. Nad Wisłą 24
Niezwykle zacięty pojedynek obserwowali kibice zgromadzeni na stadionie w Kamieniu. Miejscowy Sokół (liga okręgowa) zmierzył się tam z Siarką (trzecia liga) w ramach trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. Goście uciekli gospodarzom dosłownie w ostatnich minutach meczu za sprawą Arkadiusza Gajewskiego.
 
Pierwsi do siatki trafili goście, otwierając wynik meczu za sprawą Dawida Bałdygi. Chwilę później po wyprowadzonej kontrze wyrównali gospodarze, a konkretnie Grzegorz Rychel. W 30 minucie meczu kolejną bramkę dla trzecioligowca strzelił Bałdyga i gdy wydawało się, że faworyt tej rywalizacji dowiezie wynik do przerwy, piłkę do własnej bramki w 40 minucie skierował Jakub Gessner.

W drugiej połowie pucharowej potyczki, a konkretnie w 77 minucie futbolówkę do bramki gospodarzy skierował Arkadiusz Gajewski, ponownie wyprowadzając Siarkę na prowadzenie. Niecałe 10 minut później Sokół po raz kolejny wyrównał stan środowego meczu dzięki Grzegorzowi Woźniakowi! W 88 minucie, przysłowiową "kropkę na i" postawił Gajewski, co sprawiło, że do wyłonienia zwycięzcy nie była konieczna dogrywka.  Po awansie Siarki do półfinału rozgrywek porozmawialiśmy z Dariuszem Dulem, drugim trenerem podkarpackiego trzecioligowca. - Dzisiejszy mecz był bardzo emocjonujący. W naszym składzie zagrało sporo młodych zawodników, a także piłkarzy, którzy do tej pory otrzymali mniej minut na boisku w sezonie. Sokół Kamień nam się postawił, przeciwnicy mieli kilku starszych zawodników. Nasz skład był wyrównany, a Sokół dobrze wychodził z kontrami. Przeważyły jednak nasze atuty. Cały zespół pracował na to zwycięstwo - podkreślił Dariusz Dul, drugi trener Siarki Tarnobrzeg.
 
 
Sokół Kamień - Siarka Tarnobrzeg 3:4 (2:2)
 
Dawid Bałdyga (15)
Grzegorz Rychel (17)
Dawid Bałdyga (30)
Jakub Gessner (samobój - 40)
Arkadiusz Gajewski (77)
Grzegorz Woźniak (85)
Arkadiusz Gajewski (88)
 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Talowiak 2020-09-02 21:14:09 8 10

Nie sokół kamień tylko stalówka III. Przecież tam wszyscy że stalowej grają.

Talowiak 2020-09-02 21:14:09 8 10

Nie sokół kamień tylko stalówka III. Przecież tam wszyscy że stalowej grają.

Sztefen 2020-09-03 23:00:50 0 0

W Pucharze okręgowym nie ma dogrywki tylko w przypadku remisu od razu rzuty karne.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij