https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-08-31 16:06:37

Marceli Zapytowski: Cała linia defensywy przyczyniła się do tego aby nie stracić bramki [WIDEO]

fot. Resovia
fot. Resovia
Tym razem przedstawiamy wam pomeczowy komentarz golkipera Apklan Resovii. Zobaczcie co powiedział 19-letni zawodnik Pasiaków po spotkaniu z Puszczą.
 
-Zakładaliśmy walkę od początku, to był nasz cel, zagrać na zero z tyłu. Taki cel mamy na każdy mecz. Cała linia defensywy przyczyniła się do tego aby nie stracić bramki. Najważniejsze, w końcu coś z przodu wpadło. W końcu strzeliliśmy trzy bramki, wygraliśmy zdecydowanie. Wywozimy stąd trzy punkty, zachowujemy czyste konto, co nas jezcze bardziej motywuje i buduje do ciężiej pracy oraz przygotowań do następnego meczu - powiedział Marceli Zapytowski po spotkaniu z Puszczą Niepołomice.
 
-Troszkę się zakotłowało w polu karnym, ale wyszliślmy obronną ręką. Po to jesteśmy, żeby nie tracić tych bramek, żeby pomagać zespołowi z tyłu i nie popełniać błędów w obronie. Na szczęście, wywozimy zero z tyłu, to jest dla defensywy bardzo ważne. Teraz skupiamy się na kolejnych meczach i przygotowujemy się do Łęcznej - dodał bramkarz Apklan Resovii.
 
Pełna wypowiedź golkipera Pasiaków dostępna jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij