https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-31 16:23:10

Sebastian Zalepa: Pochwała dla napastników i drugiej lini, bo naprawdę kawał roboty wykonali [WIDEO]

fot. Resovia
fot. Resovia
Piłkarze Apklan Resovii po udanej inaguracji rozgrywek Fortuna 1 ligi, bardzo chętnie udzielali wypowiedzi. Tym razem na łamach oficjalnej klubowej telewizji Pasiaków, oceny meczu podjął się strzelec bramki na 0-2.
 
-Tak, to prawda, kilka razy próbowałem się wstrzelić, kilka razy zabrakło jakości. Czasem przekombinowałem, bo chciałem dać bramkarzowi piłkę kozłującą, a powinienem dać prosto po krótkim. Głowa się gdzieś zagotowała - stwierdził Sebastian Zalepa po meczu z Puszczą Niepołomice.
 
-Zawsze cieszy bramka. Daje ona pewnosci siebie na nowy sezon i myślę że zasłużone zwycięstwo z przebiegu meczu. Wiadomo, przed spotkaniem jest taka niepewność, ale myślę że dzis tutaj naprawdę, pochwała dla naszych napastników i drugiej lini, bo naprawdę kawał roboty wykonali - dodał obrońca Apklan Resovii.
 
Cała wypowiedź defensora Pasiaków dostępna jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Ktoś 2020-08-31 21:03:57 3 0

Wiem że koszulki są jakie są ale te co grali przed awansem do drugiej ligi z czerwonym krzyżem na białym tle to był Sztos

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij