2020-08-31 15:46:12

Cezary Demianiuk: Pokazaliśmy ogromną determinację i wygraliśmy mecz [WIDEO]

fot. resoviacy.pl
fot. resoviacy.pl
Tym razem przed kamerą oficjalnej telewizji klubowej Apklan Resovii stanął zawodnik, który do klubu przyszedł latem. Zobaczcie jak sobotni mecz podsumował 27-letni napastnik.
 
-Bardzo czekaliśmy na ten pierwszy mecz. Bardzo dobrze zaczęliśmy i byliśmy zdeterminowani. Nie chcieliśmy w żadnym wypadku lekceważyć przeciwnika, tylko pokazać że jesteśmy dobrym zespołem. Pokazaliśmy ogromną determinację i wygraliśmy mecz - stwierdził Cezary Demianiuk po meczu z Puszczą Niepołomice.
 
-Uwielbiam grać ofensywnie, uwielbiam atakować i tak jak drużyna, ja też czekałem na pierwszy mecz w pierwszej lidze po awansie. Nie mogłem się doczekać, chciałem z jak najlepszej strony się pokazać. Jest wygrana, trzy punkty. Teraz liczy się kolejny mecz, musimy zachować koncentację, aby w kolejnym meczu pokazać na co nas stać - dodał napastnik Apklan Resovii.
 
Pełna wypowiedź snajpera Pasiaków dostępna jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij