https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-08-31 19:33:02

Ruszyła grupa PodkarpacieLIVE! Dołącz i bądź na bieżąco z podkarpacką piłką!

fot. Tomasz Ciombor
fot. Tomasz Ciombor
Ruszamy z grupą PodkarpacieLIVE na Facebooku. Znajdzie się miejsce dla każdego z Was! Dołącz już teraz i bądź na bieżąco z wydarzeniami sportowymi na Podkarpaciu!
 
Czas na nowy projekt naszej redakcji, jakim jest grupa na Facebooku. Skąd pomysł na jej utworzenie? Chcemy połączyć wszystkich sympatyków sportu na Podkarpciu w jednym miejscu i nawiązać z Wami lepszy kontakt.
 
Wiemy, że coraz więcej osób śledzi nasz portal i dlatego chcemy zaprosić ludzi lubiących polemikę na tematy związane ze sportem w naszym regionie do grupy, w której znajdzie się miejsce dla każdego.

<< DOŁĄCZ DO GRUPY PODKARPACIELIVE NA FACEBOOKU >>

Oprócz oczywiście wiadomości związanych z meczami piłki nożnej, siatkówki, żużla itp. będziemy zamieszczać tam różne ciekawostki i newsy, które nie są dostępne na naszym portalu! Dodatkowo dla grupowiczów wszystkie najciekawsze informacje będą podawane szybciej!
 
Mamy dla was też kody na darmową kasę do bukmacherów, z których warto skorzystać. Także, już teraz dołączcie do grupy, a z pewnością nie pożałujecie!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij