https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-30 13:29:16

Tomasz Tułacz: To był mecz, w którym nic się nam nie układało

fot. resoviacy.pl
fot. resoviacy.pl
Apklan Resovia pewnie wczoraj pokonała Puszczę Niepołomice. Był to szczególny mecz dla szkoleniowca małopolskiej ekipy, bowiem ten w przeszłości prowadził Pasiaków. Zobaczcie jak urodzony w Mielcu trener ocenił wczorajsze starcie. 
 
-Bardzo ciężko przyjmuje się taką inaugurację u siebie, tym bardziej że bardzo pozytywnie byliśmy nastawieni do tego meczu. Myślę że zrobiliśmy wszystko, aby ten mecz wyglądał zupełnie inaczej. Oczywiście, ten tydzień mieliśmy bardzo ciężki, jeśli chodzi o pracę u siebie, tutaj na naszych obiektach pod względem organizacyjnym - powiedział Tomasz Tułacz po meczu z Apklan Resovią.
 
-Wiedzieliśmy jak gra przeciwnik i wiemy czego mogliśmy się spodziewać. Bramki traciliśmy tak jak traciliśmy. Dwa stałe fragmenty i kontra w 90 minucie. Uczulałem zawodników na to. Myślę że trzeba też dodać, że to był mecz, w którym nic się nam nie układało. Mecz w którym wydawało się że możemy wrócić do gry. Mamy jedną, drugą sytuację, była ręka ewidentna przy 2-0. No ale trudno, myślę że jest bardzo ciężko przyjąć taką gorycz porażki na początku i to jeszcze u siebie - dodał.
 
-Powtarzam, my wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, no ale niestety, spotkało to nas i musimy tutaj szybciutko wyciągnąć wnioski. Następny mecz już w piątek, a rywale którzy na nas czekają, z pewnością nie ułatwiają zadania. Spodziewaliśmy się tego, musimy się podnieść i zrobić wszystko żeby pilnować następnych meczy - zakończył szkoleniowiec Puszczy Niepołomice.
 
Zapis wideo wypowiedzi Tomasza Tułacza dostępny jest poniżej.
 

Konferencja prasowa po meczu

Opublikowany przez MKS Puszcza Niepołomice Sobota, 29 sierpnia 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Fks 2020-08-30 15:07:16 4 21

Sprzedawczyk tyle w temacie teraz ludziom mydli

Artets 2020-08-30 23:20:38 2 8

Panie Trenerze miło by było znowu widzieć Pana jako trenera Resovii

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij