https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-30 11:08:56

Asseco Resovia w finale turnieju w Kozienicach

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Siatkarze Asseco Resovii w kolejnym przedsezonowym sparingu pokonali MKS Będzin 3:0 i awansowali do Wielkiego Finału Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kozienice 2020. W walce o tytuł zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom.

Asseco Resovia intesywnie przygotowuje się do nowego sezonu. Przed ekipą Alberto Giulianiego zostały postawione wysokie oczekiwania i drużyna jak dotąd spisuje się dobrze w meczach sparingowych. We wczorajszym półfinale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kozienice 2020, Pasy pokonały MKS Będzin 3:0 i awansowały do Wielkiego Finału całej imprezy.
 
Mecz w zasadzie od początku do końca był pod kontrolą Resovii, która nie dawała złapać wiatru w żagle przeciwnikowi. W pierwszej partii Będzin walczył w pierwszych akcjach, ale z dalszą częścią gry już był bez szans. Drugi set przyniósł podobne rozstrzygnięcia - rzeszowianie mocno i skutecznie zagrywali, czym utrudniali życie przeciwnikom.
 
Ostatecznie druga partia zakończyła się zwycięstwem Pasów 25:14. Ostatni set był najbardziej wyrównany i przyniósł najwięcej emocji - jednak znów wygrała go Resovia, która tym samym zameldowała się w finale całej imprezy, w którym zmierzy się z drużyną gospodarzy, Cerradem Czarnymi Radom.
 

Asseco Resovia 3:0 MKS Będzin

(25:15, 25:14, 25:23)


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij