https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-29 19:00:00

Derby dla Czarnych Jasło! Ograli Ekoball Stal Sanok

Ekoball Stal Sanok musiała uznać wyższość Czarnych Jasło. (fot. archiwum)
Ekoball Stal Sanok musiała uznać wyższość Czarnych Jasło. (fot. archiwum)
Czarni Jasło pokonali Ekoball Stal Sanok 2-0 w derbach byłego województwa krośnieńskiego.
 
Piłkarze Czarnych Jasło wygrali z Ekoball Stalą Sanok 2-0. Tuż przed przerwą wynik meczu otworzył Łukasz Urban. Zawodnik gospodarzy pewnie wykorzystał rzut karny. Wynik meczu ustalił Pavlo Kulish dziewięć minut przed końcem meczu.
 
- Był to mecz z gatunku meczów dziwnych. Przegraliśmy go na własne życzenie. Rzut karny to gapiostwo mojego podopiecznego, który wpadł w plecy przeciwnikowi w opanowej już sytaucji, bo piłka leciała już do rąk bramkarza. W drugiej połowie choć przez 90 procent czasu byliśmy na połowie przeciwnika to nie udało nam się zdobyć bramki. Później angażując większe siły do ataku przytrafił nam się błąd w obronie i straciliśmy w głupi sposób drugą bramkę, która zamknęła nam całkowicie szanse w tym spotkaniu. Gratulacje dla gospodarzy, a my musimy przyjąć na klatę, że pomimo tego, że przeciwnik nie był w tym dniu zbyt wymagający to trzy punkty zostały w Jaśle - powiedział nam szkoleniowiec Ekoball Stali Sanok, Piotr Kot.
 
- Myślimy już o kolejnym meczu, który jest przed nami. Trzeba się szybko pozbierać i znowu wrócić do skuteczego grania. Myślę, że inaczej by ten mecz wyglądał gdyby nie ta pierwsza bramka. Jednak przydarzyło się to, trudno się mówi. Nie potrafiliśmy stworzyć czystych sytaucji, w innych bardzo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy i stąd taki wynik - zakończył opiekun ekipy z Sanoka.
 
- Niewątpliwie ekipa Ekoball Stali Sanok dłużej utrzymywała się przy piłce. Goście mieli więcej z gry, natomiast to my przeprowadziliśmy składniejsze akcje. Dwie z nich zakończyły się bramkami, po za tym mieliśmy kilka innych sytuacji do zdobycia bramek. Mój zespół zagrał bardzo dobrze w obronie jako cały zespół do tego świetne zawody zagrał Łukasz Lepucki. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie - mowi z kolei opiekun Czarnych, Ryszard Skuba.
 
1-0 Łukasz Urban (43-rzut karny)
2-0 Pavlo Kulish (81)
 
Czarni Jasło:
Lepucki - Szydło, Myśliwiec, Sabik, Sowa, Mastaj, Urban, Wietecha (85. Majka), Setlak, Kiełtyka, Kulish (87. Mchedlidze)
 
Ekoball Stal Sanok:
Krzanowski - Szymon Słysz, Lorenc, Karol Adamiak, Kaczmarski (70. Baran), Kamil Adamiak (46. Kamil Jakibowski), Tabisz, Jaklik (85. Gąsior), Niemczyk (90. Posadzki), Kacper Słysz (70. Kalemba), Sobolak

Wyniki meczów 9. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

czarny 2020-08-29 21:32:39 12 3

cyganom mordy zamknęlo z wrażenia ? Brawo JKS. Brawo Mielec za ogranie krośnianki. Podwójna radośc.

jks 2020-08-29 19:17:17 10 8

brawo panowie,teraz punkcik w rzeszowie i bedzie oki

Czarni 2020-08-29 21:06:24 7 3

Skąd to zdjęcie bo na pewno nie z dzisiejszego meczu. Nasz stadion jest ujowy, ale nie aż tak.

czarny 2020-08-29 21:32:39 12 3

cyganom mordy zamknęlo z wrażenia ? Brawo JKS. Brawo Mielec za ogranie krośnianki. Podwójna radośc.

~anonim 2020-08-30 10:34:46 3 0

ekobal z Karpatami w palę z czarnymi w palę widać że to nie Stal tego się nie da ukryć .a byliśmy lepsi trzymaliśmy piłkę chodzi o bramki w piłce takie gadanie o niczym

kibic 2020-08-30 11:31:24 6 1

przeciwnik nie był zbyt wymagający pan trener z Sanoka ale na was wystarczyło czyli wy byliście jeszcze mniej wynagajacy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij