2020-08-29 19:29:37

Pewna wyjazdowa wygrana Wólczanki Wólka Pełkińska z Avią Świdnik

Podopieczni Daniela Myśliwca poprawili sobie humory po ostatniej ligowej porażce. Dziś czarno-czerwoni nie mieli problemów ograć na wyjeździe ekipy ze Świdnika.

Wólczanka Wólka Pełkińska chciała się dziś przełamać za niedzielną porażkę ze Stalą Stalowa Wola. Zespół dowodzony przez Daniela Myśliwca ruszył więc na mecz z Avią Świdnik, która ostatnio całkiem nieźle się spisuje. Gospodarze liczyli na podtrzymanie zwycięskiej passy.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 34. minucie, a jego autorem był niezawodny Krzysztof Pietluch. To dodało czarno-czerwonym skrzydeł, którzy chcieli pójsć za ciosem. To im się udało, bowiem jeszcze przed przerwą zdobyli gola 0-2, a na listę strzelców wpisał się Kacper Durda.

Po zmianie stron, Wólczanka nie zamierzała się zatrzymywać i w 60. minucie po raz trzeci cieszyła się z gola. Do siatki ponownie trafił 19-letni napastnik, który do Wólczanki wypożyczony jest ze Stali Rzeszów. To widocznie zdenerwowało miejscowych, którzy 120 sekund później zmniejszyli straty za sprawą Krystiana Mroczka.

Emocji w tym meczu nie brakowało, a ekipa z Wólki Pełkińskiej wciąż poszukiwała kolejnych bramek. Wólczanka w 71. minucie ponownie prowadziła trzema golami, a futolówkę w siatce umieścił Kamil Matofij. Ostatnie słowo należało jednak do Avii Świdnik, która w samej końcówce zdobyła gola 2-4, którego autorem był Arkadiusz Górka.

0-1 Krzysztof Pietluch (34)
0-2 Kacper Durda (40)
0:3 Kacper Durda (60)
1-3 Krystian Mroczek (62)
1-4 Karol Matofij (71)
2-4 Arkadiusz Górka (90)