Statystyki meczu: Iskra Jawornik Polski - KS Dąbrówki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-09, godz. 17:00

Iskra Jawornik Polski

2

KS Dąbrówki

2

       

0 - 1

Grzegorz Sobuś

12'
44'

Jakub Jamrozik

       

52'

Mateusz Olejarz

1 - 1

       

       

1 - 2

Marcin Gwizdak

55'

       

Arkadiusz Babka

58'
60'

Mateusz Kryczyk

       

62'

Mateusz Makara

2 - 2

       

68'

Eryk Wróbel

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-24 Iskra Jawornik Polski 4 - 1 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-06-17 KS Dąbrówki 2 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-11-06 Iskra Jawornik Polski 4 - 2 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-06-16 Iskra Jawornik Polski 2 - 1 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-15 KS Dąbrówki 2 - 2 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-08-17 Iskra Jawornik Polski 2 - 3 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-04-20 KS Dąbrówki 2 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-09 Iskra Jawornik Polski 2 - 2 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-04-22 Iskra Jawornik Polski 2 - 1 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-09-10 KS Dąbrówki 1 - 3 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-03-22 KS Dąbrówki 2 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-08-11 Iskra Jawornik Polski 2 - 1 KS Dąbrówki Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Czarni Kraczkowa 4 - 4 Tatyna Dylągówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 LKS Wola Dalsza
Jawor Krzemienica 3 - 1 Zorza Trzeboś
Wisłok Czarna 5 - 1 Szarotka Rogóżno
Stal Łańcut 7 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Iskra Jawornik Polski 2 - 2 KS Dąbrówki
Dynovia Dynów 2 - 2 Start Brzóza Stadnicka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Czarna 26 69 22 3 1 88 21 67
2 Stal Łańcut 26 64 21 1 4 89 26 63
3 Dynovia Dynów 26 47 13 8 5 64 40 24
4 Szarotka Rogóżno 26 41 11 8 7 54 48 6
5 KS Dąbrówki 26 41 12 5 9 47 42 5
6 LKS Wola Dalsza 26 40 12 4 10 41 40 1
7 Tatyna Dylągówka 26 38 11 5 10 64 63 1
8 Zorza Trzeboś 26 38 12 2 12 58 57 1
9 Start Brzóza Stadnicka 26 37 11 4 11 47 48 -1
10 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 32 9 5 12 43 59 -16
11 Iskra Jawornik Polski 26 21 4 9 13 28 42 -14
12 Jawor Krzemienica 26 18 4 6 16 38 65 -27
13 Czarni Kraczkowa 26 17 5 2 19 32 86 -54
14 Leśna Wólka Podleśna 26 10 2 4 20 26 82 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka