Tabela: Jarosław > Klasa Okręgowa (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 61 | 19 | 4 | 1 | 104-19 | ||
| 2 | 24 | 56 | 18 | 2 | 4 | 76-25 | ||
| 3 | 24 | 56 | 18 | 2 | 4 | 77-29 | ||
| 4 | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 65-27 | ||
| 5 | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 54-31 | ||
| 6 | 24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 75-53 | ||
| 7 | 24 | 42 | 12 | 6 | 6 | 50-31 | ||
| 8 | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 48-43 | ||
| 9 | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 57-38 | ||
| 10 | 24 | 31 | 10 | 1 | 13 | 40-57 | ||
| 11 | 24 | 26 | 7 | 5 | 12 | 43-52 | ||
| 12 | 24 | 23 | 7 | 2 | 15 | 29-55 | ||
| 13 | 24 | 21 | 7 | 0 | 17 | 34-54 | ||
| 14 | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 31-65 | ||
| 15 | 24 | 7 | 1 | 4 | 19 | 29-80 | ||
| 16 | 24 | 5 | 1 | 2 | 21 | 21-174 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 67-7 | ||
| 2 | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 43-14 | ||
| 3 | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 43-15 | ||
| 4 | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 30-13 | ||
| 5 | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 24-15 | ||
| 6 | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 25-22 | ||
| 7 | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 29-19 | ||
| 8 | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 28-13 | ||
| 9 | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 20-11 | ||
| 10 | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 20-30 | ||
| 11 | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 14-27 | ||
| 12 | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 22-37 | ||
| 13 | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 15-26 | ||
| 14 | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 14-37 | ||
| 15 | 12 | 4 | 0 | 4 | 8 | 17-36 | ||
| 16 | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 11-89 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 47-16 | ||
| 2 | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 33-10 | ||
| 3 | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 37-12 | ||
| 4 | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 36-8 | ||
| 5 | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 30-20 | ||
| 6 | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 18-20 | ||
| 7 | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 30-16 | ||
| 8 | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 29-25 | ||
| 9 | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 23-21 | ||
| 10 | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 32-39 | ||
| 11 | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 17-28 | ||
| 12 | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 19-28 | ||
| 13 | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 23-22 | ||
| 14 | 12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 15-28 | ||
| 15 | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 12-44 | ||
| 16 | 12 | 2 | 0 | 2 | 10 | 10-85 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa Okręgowa - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa Okręgowa w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa Okręgowa regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa Okręgowa - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa Okręgowa. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa Okręgowa (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Wisłoczanka Tryńcza
|
24 | 8.13 | 0.88 | 7.25 | 91.67 % | 8.33 % |
Promyk Urzejowice
|
24 | 5.33 | 3.13 | 2.21 | 79.17 % | 20.83 % |
Pogoń-Sokół II Lubaczów
|
24 | 5.13 | 4.33 | 0.79 | 79.17 % | 20.83 % |
Fenix Leszno
|
24 | 4.54 | 1.21 | 3.33 | 91.67 % | 8.33 % |
Czuwaj Przemyśl
|
24 | 4.42 | 3.21 | 1.21 | 62.5 % | 37.5 % |
Sokół Sieniawa
|
24 | 4.21 | 3.17 | 1.04 | 66.67 % | 33.33 % |
Orzeł Torki
|
24 | 4.04 | 1.67 | 2.38 | 70.83 % | 29.17 % |
Sanoczanka Święte
|
24 | 4 | 1.29 | 2.71 | 83.33 % | 16.67 % |
Płomień Morawsko
|
24 | 3.96 | 2.38 | 1.58 | 58.33 % | 41.67 % |
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
24 | 3.96 | 1.79 | 2.17 | 79.17 % | 20.83 % |
Orzeł Przeworsk
|
24 | 3.83 | 2.71 | 1.13 | 79.17 % | 20.83 % |
Gorliczanka Gorliczyna
|
24 | 3.79 | 2 | 1.79 | 79.17 % | 20.83 % |
Start Pruchnik
|
24 | 3.67 | 1.42 | 2.25 | 70.83 % | 29.17 % |
Piast Tuczempy
|
24 | 3.54 | 2.25 | 1.29 | 66.67 % | 33.33 % |
Czarni Pawłosiów
|
24 | 3.5 | 1.21 | 2.29 | 70.83 % | 29.17 % |
Start Lisie Jamy
|
24 | 3.38 | 2.08 | 1.29 | 70.83 % | 29.17 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa Okręgowa (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Krzysztof Bociek | Pogoń-Sokół II Lubaczów | 26 |
| 2 | Paweł Drabik | Promyk Urzejowice | 20 |
| 3 | Krzysztof Pietluch | Wólczanka Wólka Pełkińska | 19 |
| 4 | Dawid Bochnak | Promyk Urzejowice | 18 |
| 5 | Mateusz Świst | Czuwaj Przemyśl | 12 |
Jarosław > Klasa Okręgowa - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





