2022-11-19 15:25:00

Izolator Boguchwała rozbił na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska

Piłkarze Izolatora Boguchwała w dobrym stylu zakończyli piłkarską jesień. Podopieczni Bartosza Zołotara pokonali na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska.

Izolator Boguchwała prowadzenie w Wólce Pełkińskiej objął w 6. minucie, a bramkę zdobył Krzysztof Domino. Podrażniona Wólczanka szybko ruszyła do ataku i po chwili doprowadziła do wyrównania, a piłkę w siatce umieścił Mateusz Olejarka. W kolejnych minutach więcej okazji stworzyła sobie "Izolacja", ale brakowało skuteczności.

Podopieczni Bartosza Zołotara nie odpuszczali i w 31. minucie objęli prowadzenie, po bramce Szymona Urbabaniaka. "Izolacja" dostała wiatru w żagle i po chwili podwyższyła na 1-3, a tym razem piłkę w siatce umieścił Aleksander Gajdek. "Biało-zieloni" nie  zatrzymywali się i pięć minut przed przerwą, strzelili gola numer cztery, a bramkarza miejscowych pokonał Tomasz Nalepka.

W drugiej odsłonie zespół z Boguchwały kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Wólczanka starała się jeszcze nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale ten nie dał się zaskoczyć. Wynik sobotniej potyczki ustalił w 85. minucie Aleksander Gajdek i tym samym Izolator pokonał ekipę z Wólki Pełkińskiej w stosunku 1-5.

0-1 Krzysztof Domino (6)
1-1 Mateusz Olejarka (9)
1-2 Szymon Urbaniak (31)
1-3 Aleksander Gajdek (33)
1-4 Tomasz Nalepka (40)
1-5 Aleksander Gajdek (85)