2022-11-19 12:11:20

Karpaty Krosno rozbiły na wyjeździe rezerwy Stali Mielec

W meczu 17. kolejki 4. ligi podkarpackiej Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe rezerwy Stali Mielec 6-0.

Karpaty pewnie wygrały w ostatniej jesiennej kolejce podkarpackiej 4. ligi i zimę zasłużenie spędzą na fotelu lidera rozgrywek.

Krośnianie prowadzenie objęli w 13. minucie po trafieniu swojego najlepszego strzelca, Szymona Dziadosza. Nieco ponad dwadzieścia minut później podwyższył Szymon Stasik, a wynik do przerwy na 3-0 ustalił jeszcze Michał Stasz

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a drużyna przyjezdnych z łatwością zdobywała kolejne bramki. Dziesięć minut po przerwie trafił Dawid Król, a w 65. minucie wynik na 5-0 podwyższył Damian Jędryas. Wynik spotkania na 6-0 ustalił w 82. minucie Marek Fundakowski

0-1 Szymon Dziadosz (13.)
0-2 Szymon Stasik (35.)
0-3 Michał Stasz (45.)
0-4 Dawid Król (55.)
0-5 Damian Jędryas (65.)
0-6 Marek Fundakowski (82.)

Stal II MielecDudek – Wyparło, Bik, Osuch, Guca, Poręba, Bajorek, Maj, Kardyś, Kopczak, Soboń

Karpaty Krosno: Krawczyk – Stasz, Duda, Gul, Stasik, Jędryas, Król, Baran, Kloc, Dziadosz, Gawle

Sędziował: Konrad Łukiewicz