2022-11-19 12:11:13

Stal II Rzeszów wysoko pokonała Legion Pilzno

W 17. kolejce podkarpackiej 4. ligi Stal II Rzeszów pokonała w meczu rozegranym na stadionie w Boguchwale Legion Pilzno 4-0.

Mecz rozpoczął się z niemalże 30. minutowym opóźnieniem.

Zawodnicy gospodarzy losy tego spotkania w zasadzie rozstrzygnęli jeszcze w pierwszej połowie po której prowadzili 3-0. Zabójczy w ich wykonaniu był w szczególności fragment między 14., a 17. minutą, kiedy podwójnie potrafili skutecznie zagrozić bramce rywali. Bramki zdobywali wówczas Victor Guedes oraz Michał Opalski. Tuż przed zejściem na przerwę podwyższył jeszcze Manuel Garcia.

W drugiej części gry przyjezdni próbowali odpowiedzieć, jednak nie byli w stanie zdobyć choćby bramki honorowej. Zawodnicy Stali wykorzystali niemoc drużyny z Pilzna i w 80. minucie za sprawą trafienia Jakuba Lorka ustalili wynik spotkania na 4-0.

1-0 Guedes (14.)

2-0 Opalski (17.)

3-0 Garcia (44.)

4-0 Lorek (80.)

Stal II Rzeszów: Raciniewski – Evertz (64. Ofiara), Mi. Kaczor (66. S. Mazur), Ma. Kaczor (76. Pawłowski), Guedes, Souto (66. M. Mazur), Kądziołka (82. Hałucha), Łysiak, Lorek, Opalski, Manolo (76. Łyczko)

Legion Pilzno: Maniecki – Czyjt, Syguła, Remut, Buras, Pęcak, Tyrka, Manzo, Barycza, Mazur, Sztuka

Sędziował: Damian Kublas