2022-11-19 15:11:57

Lechia Sędziszów Małopolski minimalnie lepsza w spotkaniu z LKS Skołoszów

Lechia Sędziszów Małopolski pokonała w meczu domowym w ramach 17. kolejki 4. ligi podkarpackiej LKS Skołoszów 1-0.

Starcie beniaminków zdecydowanie było pojedynkiem, w którym żadna z drużyn nie chciała zbyt mocno się otworzyć, wiedząc, że nawet jedna dobra akcja rywali może przesądzić o wyniku.

Tak było przynajmniej przez pierwszą część meczu. W drugiej połowie gospodarze postanowili nieco mocniej zaatakować rywali. Opłaciło im się to w 62. minucie, kiedy na prowadzenie Lechię wyprowadził Paweł Branas. Gospodarze do końca meczu zagrali bardzo skutecznie w defensywie, nie pozwalając drużynie ze Skołoszowa na zbyt wiele przed własną bramką.

Drużyna z Sędziszowa Małopolskiego przerwała tym samym złą serię pięciu kolejnych porażek.

1-0 Paweł Branas (62.)

Lechia Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak – Al. Czółno (67. Am. Czółno), Lesiński, Świst, Branas, Ciemierkiewicz, Pyrdek (84. Bęben), Frankiewicz, Wesołowski (53. Posłuszny), O. Ćwiczak (53. Dziura), Potwora (90. Krupa)

LKS Skołoszów: Trzeciak - Franków, Czop, Broda, Kiełbowicz, Czerwiński, Modny, Grigalashvili (65. Pilawa), Buczkowski (87. Łukasiewicz), Sierżęga, Mariash

Sędziował: Krystian Kołodziej

Żółte kartki: O.Ćwiczak, Lesiński, Frankiewicz, Ciemierkiewicz - Buczkowski, Sierżęga, Grigalashvili, Modny