2022-11-18 22:30:00

Cztery gole w Łańcucie! Polonia Przemyśl zremisowała ze SPEC Stalą

Cztery gole na zakończenie rundy jesiennej zobaczyli kibice w Łańcucie. Tam grająca w roli gospodarza Polonia Przemyśl, podzieliła się punktami ze SPEC Stalą.

Emocji w Łańcucie w piątkowy wieczór nie brakowało, choć do przerwy był bezbramkowy remis. Spotkanie toczone było w bardzo trudnych warunkach, jednak zarówno SPEC Stal jak i Polonia Przemyśl stworzyły sobie kilka okazji. Tych więcej było po zmianie stron, a formalni gospodarze prowadzenie objęli w 53. minucie po trafieniu Emilio Da Costa Abrel.

Przemyślanie dostali wiatru w żagle i szybko ruszyli w poszukiwaniu trafienia numer dwa. Stal próbowała się bronić, ale też popełniała błędy. Konsekwencją jednego z nich, była bramka samobójcza Arkadiusza Nogi. Podrażniony zespół z Łańcuta szybko ruszył do odrabiania strat. Po chwili bardzo dobrą okazję miał Eliasz Płocica, ale nadal było 2-0.

Stal nie odpuszczała i w 65. minucie złapała kontakt, a piłkę w siatce umieścił Kamil Mach. Łańcucianie zaczęli się rozkręcać i sześć minut później, doprowadzili do wyrównania, a tym razem z gola cieszył się Patryk Wójcik. W kolejnych minutach oba zespoły próbowały przechylić szalę na swoją korzyść, ale szwankowała skuteczność i mecz zakończył się remisem 2-2.

1-0 Emilio Da Costa Abrel (53)
2-0 Arkadiusz Noga (61-samobójcza)
1-2 Kamil Mach (65)
2-2 Patryk Wójcik (71)