2022-11-18 15:05:56

sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 2-0

W pierwszym meczu kontrolnym Stal Rzeszów zmierzyła się z Termalicą Bruk Bet Nieciecza. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze i wygrali 2-0.

Od pierwszych minut obie drużyny grały ofensywnie. W pierwszym kwadransie dwukrotnie w dobrej sytuacji znalazł się Jakub Szczypek, ale skutecznie interweniował golkiper Termalici. Chwilę później próbował uderzać Adam Radwański, ale nie trafił w bramkę. W 25. minucie znakomitą okazję na zmianę wyniku miał również Wiktor Kłos, futbolówka trafiła jednak w słupek. Oba zespoły miały swoje sytuacje bramkowe, ale ostatecznie pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

W 57. minucie Artem Polyarus zagrał do Jakuba Banasika, a ten umieścił piłkę w siatce. Dziewięć minut później Termalica podwyższyła prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Gajda. 72. minuta i kolejna dogodna okazja dla gości, tym razem bliski szczęścia był Manolo, ale kolejny raz piłka uderzyła w słupek. Wynik meczu już się nie zmienił i gospodarze zwyciężyli 2-0.

Zagraj swoją ulubioną ekstraklasową drużyną w grze FIFA 23!

Stal Rzeszów - Bruk Bet Termalica Nieciecza 2-0 (0-0)

1-0 Jakub Banasik (57)
2-0 Łukasz Gajda

Stal Rzeszów: Kaczorowski, Marczuk, Kotwica, Kaczor, Ławrynowicz, Danielewicz, Szczypek, Kłos, Piotrowski, Piątek

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Pauliuchenka - Kadlec, Cieśla, Putiwcew, Jania - Ambrosiewicz, Dombrovskyi - Wacławek, Radwański, Pietraszkiewicz - Śpiewak

Bruk-Bet Termalica Nieciecza II połowa: Bartoszek - Kukułowicz, Biedrzycki, Farbiszewski, Grabowski - Kuchta, Tekijaski - Gajda, Zaviiyski, Banasik - Polyarus