2022-09-24 21:32:54

Niezwykle emocjonujący pojedynek w Dębicy! KS Wiązownica kolejny raz bez punktów

Niezwykle emocjonujące widowisko zafundowali dziś piłkarze w Dębicy. Kibice zobaczyli siedem bramek, a dwie ostatnie padły w doliczonym czasie gry. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się gospodarze.

Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie Łukasz Siedlik, który świetnie uderzył zza pola karnego w prawy róg bramki. W kolejnych minutach spotkanie napierało tempa i kolejne bramki były kwestią czasu. W 28. minucie pod bramką Wisłoki do piłki dopadł Kornel Kordas, zagrał do Kacpra Wydry, a ten posłał futbolówkę do pustej bramki.

Wydawało się, że pierwsza część tego meczu zakończy się remisem, jednak tuż przed przerwą to miejscowi wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę spod bramki wybili obrońcy Wiązownicy, futbolówkę przejął Kamil Rębisz i pięknym uderzeniem z dystansu umieścił piłkę w samym okienku.

Po zmianie stron znów miejscowi przejęli inicjatywę. W 65. minucie z piłką ruszył Jakub Smoleń i w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w prawy róg bramki. Gospodarze prowadzili już 3-1 i wydawało się, że mają ten mecz pod kontrolą. W końcówce obudzili się jednak piłkarze z Wiązownicy.

W 88. minucie strzał z rzutu wolnego obronił Kacper Ważny, ale po jego interwencji piłka wpadła na głowę Kacpra Wydry i tym razem golkiper Wisłoki skapitulował. Goście za wszelką cenę dążyli do wyrównania i w 91. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu różnego piłkę w bramce umieścił Kornel Kordas

Wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się remisem i KS Wiązownica w końcu zapunktuje. W 93. minucie jednak kolejny raz nerwowo zrobiło się pod bramką gości. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka krążyła w powietrzu, a piłkarze Wiązownicy nie byli w stanie jej przejąć. Ostatecznie futbolówka spadła pod nogi Sebastiana Fedana, który z okolicy 5. metra trafił do bramki.

Wyniki meczów 9. kolejki:

W 89 min. Już myśleli gdzie po meczu wygranym pójdą na piwo a tu...... dużo nie brakło a by przegrali :)!!!: Panowie gra się do ostatniego gwizdka sędziego !
Dobrze że jeszcze zdążyli strzelić zwycięską bramkę ;)

gotyk bajkopisarz 2022-09-24 21:42:40

buhahahahah ktos opisywal ten mecz chyba tylko z opowiesci :D

08 2022-09-24 21:42:50

To juz nie pierwszy mecz gdzie coś farmakologicznego na nerwy by sie przydało....

Migkanc 2022-09-24 21:43:41

Ja pier.....nicze dużo nie brakło a by stracili wygraną w doliczonym czasie , prowadzić na dwie minuty przed końcem 3-1 i doprowadzić do takiego horroru _ szok!

Sąsiad zza cmentarza 2022-09-24 21:48:04

Panie Wołek to już szósta porażka , najwyzszy czas się pożegnać .

Fan 2022-09-24 22:03:05

Dyrektor sportowy won z Wiazownicy!!!!

~anonim 2022-09-24 22:21:42

Brawo Wisloka i ten zawodnik ktory zamiast lezec i rozpaczac wzial pilke by szybko wznowic gre Nie pamietam kt to byl ale azacun.A tym wszystjim frajerom ktrzy ch.je rzucali i wychodzili przed koncem kij w oo.Wypie.dalac na Sportową.... tam potrzebuja na gwal kibicow.Pieknie byl.W zyciu piekne sa tylko chile

Piter73 2022-09-24 22:24:25

Dobry emocjonujący wręcz dramatyczny i pełen zwrotów akcji mecz znowu obejrzeli kibice dziś w Dębicy,tym razem z happy endem dla Wisłoki.
Ważne zwycięstwo na przełamanie i cenne punkty,dobre zmiany Rębisz i Smoleń wchodzą i strzelają gole po pięknych akcjach ,cała drużyną pokazała dziś ze ma charakter i serce do gry ,tak trzymać dalej i powalczyć teraz z Unia Tarnów o zwycięstwo to mozliwe

Piter73 2022-09-24 22:32:58

do@anomin tym piłkarzem był Jakub Smoleń numer 43 strzelił jeszcze gola i miał udział w golu na 4 3 jego główka trafiła pod nogi Fedana,dobra zmiana świetny mecz bravo Jakub!

fan Wisłoki 2022-09-24 22:54:47

Cieszy postawa całego zespołu ,a zwłaszcza odblokowanie się Łukasza Siedlika, oraz gol Smolenia. To pierwsze chyba trafienia w tej rundzie, to dobrze wróży na przyszłość. Rębisz klasa sama w sobie. Nie gramy źle, troche brakuje nam takiego cwaniactwa i wyrachowania. Często dekoncentrujemy się w kluczowych momentach, tu by się przydała zimna głowa. Lubie takie mecze ,są bramki ,emocje i zwycięstwo Wisłoki, oby tak dalej!

kibol 2022-09-24 22:55:42

dobrze ze 3 punkty są ale nie zmienia to faktu, że tak nie można grać. Dzisiaj się udało ale to kolejny mecz gdzie prowadzimy 2 bramkami i na koniec i tak nie wiadomo jak się skończy. Czegoś brakuje naszej drużynie. Może po tym meczu będzie jakieś przełamanie. Za dużo trenerów a za mało punktów. Jakbyśmy dzisiaj zremisowali to.........

Muniek z Muniny 2022-09-25 02:54:40

wolowiec trenerze zawodowy skończ nam niszczyć klub sportowy

Kibic 2022-09-25 05:54:09

Wiązownica w ostatnich sześciu meczach na 18 możliwych punktów zdobyła 1 pkt!!!!!!!!
I strzela nam 3br.- myślę że więcej nie trzeba pisać bo z pełnym szacunkiem dla przeciwnika ale Wisłoka u siebie powinna taki mecz wygrać z kretesem!!!!!! Widać gołym okiem że stabilności zero !!!! 3 pkt dla Wisłoki w tym przypadku fart, ale szczęściem się nie utrzymamy!!!

~anonim 2022-09-25 07:32:49

Luzik, kawka ,a kasa w portwelu się zgadza panie Wołek? Na koniec rundy tradycyjnie ucieczka jak w Wólczance.

Marcin W 2022-09-25 08:04:39

Ja się przygotowałem przeanalizowałem i przez Piłkarzy mecz przegrałem

Bober z bobrowej 2022-09-25 08:32:38

Jak zawsze napinacze internetowi z debicy i mnóstwo komentarzy szkoda że w świecie sue tak nie udzielaćie ,omijajcie dębice szerokim łukiem bo to nora straszna

leser 2022-09-25 08:39:58

Nic nie robić nie mieć zmartwień ciepłą kawkę w cieniu pić

~anonim 2022-09-25 08:40:37

Niestety ale z frekwencja u nas na meczu robi się to co u sąsiadki ale wstyd... nie ma kto na mecz przyjść

wieczny wczasowicz 2022-09-25 08:41:52

wolek wolek zwolnij stołek

Piłkarze Wiązownicy 2022-09-25 08:46:29

na treningu na małych grach bazujemy w meczu ligowym punktów mieć nie będziemy

Wolek 2022-09-25 09:04:38

Trzy pensje na trzech etatach w trzech klubach pobierałem w żadnym klubie wyników nie miałem