2022-09-25 11:31:00

JKS Jarosław zwyciężył u siebie z Sokołem Nisko

JKS Jarosław wygrał na własnym obiekcie z Sokołem Nisko 4-0 w meczu 9. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Spotkanie beniaminka z aktualnym wiceliderem tabeli lepiej mogli rozpocząć gospodarze. Już w 5. minucie podyktowany został rzut karny. Jedenastkę zmarnował jednak Piotr Pindak.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Po raz pierwszy tej sztuki udało się dokonać wprowadzonemu wcześniej Michałowi Stankiewiczowi, który w 58. minucie pokonał bramkarza Sokoła Nisko

Na 2-0 dla JKS-u Jarosław kwadrans przed końcem podwyższył Kamil Bała. Pod koniec meczu ponownie znać o sobie dały dobre zmiany gospodarzy. Najpierw Rafał Dusiło strzelił gola na 3-0, by następnie już w doliczonym czasie meczu dublet skompletował Michał Stankiewicz.

Zawodnicy JKSu wygrali po raz siódmy w sezonie. Jarosław jest w tym sezonie niepokonany na własnym obiekcie, gdzie wygrał już po raz piąty. Sokół pozostaje po tym spotkaniu z zaledwie jednym remisem na wyjeździe.

1-0 Michał Stankiewicz (58)
2-0 Kamil Bała (75)
3-0 Rafał Dusiło (85)
4-0 Michał Stankiewicz (90+2)

JKS Jarosław:
Guridow - Drozd, Baran, Szakiel (86. Saramak) – Bała (87. Kopcio), Sobolewski, Chrupcała (46. Staniewicz), Ptasznik (72. Pilch) - Pindak, Pawlak (80. Maliarenko) Socha (62.Dusilo)

Sokół Nisko:
Stróż (42. K. Moskal) - Pyryt (86. Kloc), Gnatek, Stępień, Drelich (86. Buczek) - Dziopak, Bigas, Szewczyk (68. Serafin), Flis (62 F. Moskal) - Chamera, Mistrzyk.