2022-09-25 12:04:00

Druga wygrana Handball Stali Mielec! Tym razem obyło się bez rzutów karnych

Handball Stal Mielec podjęła u siebie UKS Anilana Łódź w ramach 2. kolejki Ligi Centralnej. Gospodarze wygrali 31-22.

Drużyna z Mielca zaczęła ten mecz dobrze. Następnie gospodarzom przytrafiła się seria błędów i prowadzenie objęła ekipa Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź. Tak utrzymało się do przerwy, gości na przerwę schodzili przy prowadzeniu 13-10.

Od drugiej połowy Handball Stal Mielec mocno ruszyła do ataku. Strata kilku bramek została w kilka minut zniwelowana. Znakomita druga połowa wykonaniu Mielczan skończyła się wygraną 31-22. Jest to ich drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Handball Stal Mielec - Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź 31-22 (10-13)