2022-09-25 11:25:00

Wólczanka Wólka Pełkińska urwała punkty Wisłokowi Wiśniowa

Wólczanka Wólka Pełkińśka urwała punkty Wisłokowi Wiśniowa w debiucie Adama Wałczyka. Gospodarze zremisowali 1-1 z Wisłokiem Wiśniowa.

Po raz pierwszy w sezonie Wólczanka Wólka Pełkińska oraz Wisłok Wiśniowa musiały zadowolić się podziałem punktów. Pierwsi w tym spotkaniu prowadzenie objęli goście. W 23. minucie dobre dośrodkowanie skrzydłowego wykorzystał Jakub Krok. Jeszcze w pierwszej części gry gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 39. minucie bramkę zdobył Dominik Kędzior.

Druga część meczu nie przyniosła zmiany rezultatu. Remis ten z większym spokojem przyjąć mogą zawodnicy z Wiśniowej, którzy po tym spotkaniu wciąż znajdują się w czołówce tabeli. Wólczanka w dalszym ciągu zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Jednak to "oczko" może być promykiem nadziei dla nowych podopiecznych Adama Wałczyka.

0-1 Jakub Krok (23)
1-1 Dominik Kędzior (39)