2022-09-25 11:39:00

Korona Rzeszów ograła rezerwy Stali Mielec

Stal II Mielec pojechała do Rzeszowa by rozegrać mecz z miejscową Koroną. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1.

Stal II Mielec już w 5. minucie straciła bramki po znakomitym rajdzie i wyjściu sam na sam z bramkarzem gości. Gola dla Korony Rzeszów strzelił Georgelas Lukanzu. Do przerwy wynik się już nie zmienił.

Po przerwie w 57. minucie po strzale z narożnika pola karnego gola strzelił Adrian Soboń. Piłka wylądowała w samym okienku bramki. Długo zawodnicy Stali nie cieszyli się z bramki bo po 4. minutach, w 61. minucie na drugie prowadzenie Korony wyprowadził ją Bartosz Daszyk. Po wrzutce z rzutu rożnego wpakował pilkę od słupka. Tym wynikiem skończył się mecz. Korona mogła się cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

1-0 Georglas Lukanzu (5)
1-1 Adrian Soboń (57)
2-1 Bartosz Daszyk (61)