2022-09-25 13:38:01

Łukasz Becella po meczu z Górnikiem Polkowice: Każdy punkt będzie na wagę realizacji naszego celu

  Siarka Tarnobrzeg wygrała z Górnikiem Polkowice 2-0. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener Łukasz Becella.
 
- Chciałbym podziękować zawodnikom i całemu sztabowi za konsekwencję, determinację odnośnie przygotowania do tego meczu. Bardzo ciężko pracujemy i uważam, że to jest też owoc naszej pracy. Na pewno graliśmy z bardzo dobrym zespołem, który ostatnio wygrał u siebie, także mieliśmy przeciwko sobie zespół, który przy braku niektórych zawodników troszeczkę był osłabiony, ale nadal jest to zespół, który spadł z pierwszej ligi- powiedział Łukasz Becella.
 
- Oczywiście w każdym meczu walczymy o każdy punkt, gramy o utrzymanie i to jest nasz główny cel. Nie możemy się podpalić, tak jak na początku Siarka Tarnobrzeg po pierwszej kolejce była liderem. Mamy swoje cele, teraz gramy z zespołami bardzo dobrymi, tak więc każdy punkt będzie na wagę realizacji naszego celu. Każde zwycięstwo nas napędza, ale trzeba być przy tym też bardzo pokornym- mówił trener Siarki Tarnobrzeg.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij