2022-09-25 11:48:00

Niedźwiadki Chemart Przemyśl pokonały Wisłę Kraków na inaugurację 2 ligi koszykówki

Niedzwiadki Chemart Przemyśl ograły Wisłę Kraków 81-70. Przyjdzie jeszcze czas na wysokie wygrane! Sezon jest długi, bedą lepsze i gorsze mecze, dlatego zwycięstwo na inauguracje bardzo jest ważne!

Pierwsza kwarta to festiwal błędów w obronie Przemyślan doprowadził do prowadzenia „Wawelskich Smoków” 2-9 już w 4. minucie. Jeden zawodnik sprawił, że goście przestali dominować, a był nim Rafał Serwański - kapitan Niedźwiadków Chemart Przemyśl! To on zaczął napędzać akcje przemyślan, to on dzielił i rządził na parkiecie. Dobra gra swojego kapitana poniosła gospodarzy do prowadzenia dwudziestoma punktami na koniec drugiej kwarty w meczu z Wisłą Kraków.

Wydawało się, że druga połowa to tylko formalność, ale do głosu doszli koszykarze z Krakowa, powoli odrabiając straty, ale wypracowana wcześniej przewaga podopiecznych Daniela Puchalskiego pozwoliła im wygrać to inauguracyjne spotkanie!

Warto zaznaczyć, że w 24. minucie Niedziwadki wygrywały najwyżej w tym spotkaniu - 60-34, a najwięcej punktów dla swojej duży zdobył Rafał Serwański - 19!

Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Wisła Kraków 81-70 (23-18, 28-13, 14-23, 16-16)