2022-09-25 16:04:37

SPEC Stal Łańcut zremisowała z Karpatami Krosno

SPEC Stal Łańcut zanotowała dwa gole przy Traugutta 11. Tyle samo bramek padło ze strony Karpat Krosno i spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Początek spotkania był obiecujący, jednak kulminacja nastąpiła dopiero w ostatnich dziesięciu minutach.

Wydawało się, że bramki, które padły w 5 i 6 minucie ze strony SPEC Stali Łańcut i Karpat Krosno będą jedynymi w tym starciu. Tak się jednak nie stało, a zawodnicy po małym “przestoju” wzięli się do pracy i dołożyli jeszcze po jednym trafieniu w końcówce spotkania. Wynik otworzyli goście, a autorem premierowego gola  po dośrodkowaniu z głowy był Michał Stasz. Na odpowiedź ze strony gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. Już minutę później z ratunkiem przyszedł Konrad Buć, który wykorzystał świetne podanie z kontry i doprowadził do wyrównania.

Rezultat 1-1 utrzymywał się przez dłuższy czas, jednak przełamanie nastąpiło w 83.minucie, kiedy ponownie Bućdobrze poradził sobie z obroną przeciwników i wygrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Mogło wydawać się, że łańcucianie wyjdą z tego starcia zwycięsko, ale na cztery minuty przed końcem podstawowego czasu gry, Karpaty doprowadziły do remisu i uratowały sobie jeden punkt. Autorem tbramki po rzucie rożnym był Mateusz Gul, który przymierzył z "główki".

Kolejnym przystankiem na drodze Stali Łańcut będzie mocny Cosmos Nowotaniec. Karpaty Krosno natomiast ugoszczą u siebie równie solidną drużynę, JKS Jarosław.

0-1 Michał Stasz (5)

1-1 Konrad Buć (6)

2-1 Konrad Buć (83)

2-2 Mateusz Gul (86)

Stal: Słysz, Cwynar, Kmuk, Kocój, Mach, Więcek, Wójcik, Skała, Buć, Płocica, Róg.
Karpaty: Krawczyk, Gul, Duda, Król, Stasz, Baran, Jędryas, Gawle, Stasik, Dziadosz, Kloc.