2022-05-25 19:39:00

Pogrom w Boguchwale! Izolator rozniósł w pył Legion Pilzno

Piłkarze Izolatora Boguchwała nie dali szans ekipie z Pilzna. Podopieczni Bartosza Zołotara rozbili Legion aż 4-0.

Od początku spotkania to Izolator Boguchwała dyktował warunki na murawie. Podopieczni Bartosza Zołotara stworzyli sobie więcej okazji bramkowych i częściej byli przy piłce. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 30. minucie, a piłkę w siatce umieścił Krystian Wilk, który uderzył w długi róg. Legion Pilzno nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiana strat.

Przyjezdni w końcówce mocniej przycisnęli i stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji. Legion tuż przed przerwą mógł dwukrotnie pokonać bramkarza Izolatora, ale ostatecznie wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie miejscowi lepiej prezentowali się na murawie. Zespół z Boguchwały w 51. minucie podwyższył na 2-0, a gola zdobył Tomasz Nalepka

Podopieczni Bartosza Zołotara od tej pory całkowicie przejęli kontrolę nad spotkaniem, a to zwiastowało kolejne gole dla "Izolacji". Zespół z Boguchwały w 65. minucie zdobył bramkę numer trzy, a jej strzelcem ponownie był Tomasz Nalepka, który świetnie odnalazł się w polu karnym i pokonał bezradnego golkipera Legionu.

"Biało-zielonym" było jednak mało i 180 sekund później, gospodarze podwyższyli na 4-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Krystian Wilk, który miał dużo miejsca w polu karnym i bez zawahania umieścił piłkę w siatce. Więcej goli tego dnia już nie padło, choć okazje do podwyższenia prowadzenia miał m.in. Przemysław Nalepka, ale czujny był bramkarz gości.

1-0 Krystian Wilk (30)
2-0 Tomasz Nalepka (51)
3-0 Tomasz Nalepka (65)
4-0 Krystian Wilk (68)