2022-05-25 22:39:00

Co za mecz w Kamieniu! Siedem goli i porażka Sokoła z Igloopolem Dębica

Kawał meczu obejrzeli w środę kibice w Kamieniu. W spotkaniu miejscowego Sokoła z Igloopolem Dębica padło aż siedem goli.

Sokół Kamień w maju nie wygrał ani razu. Podopieczni Marka Kusiaka w meczu z Igloopolem Dębica byli na dobrej drodze by zgarnąć komplet "oczek", bowiem prowadzili już 3-1, ale ostatecznie musiał obejść się smakiem. Gospodarze w pierwszej odsłonie dobrze prezentowali się na murawie, co udokumentowali golem w 18. minucie, autorstwa Michała Mistrzyka.

Miejscowi ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Igloopol także miał swoje sytuacje, lecz brakowało mu skuteczności. Sokół był jednak konkretniejszy i w 34. minucie było już 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Kacper Piechniak. Pachniało kompletem punktów w Kamieniu.

Igloopol ani myślał tak tego zostawiać i pięć minut później złapał kontakt, a do siatki trafił Łukasz Stefanik. W końcówce zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, ale ostatecznie do przerwy więcej goli nie padło. Po zmianie stron, Sokół starał się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, a i też szukał szans do podwyższenia prowadzenia.

Podopieczni Marka Kusiaka nie odpuszczali i w 60. minucie było 3-1, a tym razem z gola cieszył się Piechniak. Jak się jednak później okazało, były to miłe złego początki. "Morsy" szybko ruszyły do odrabiania strat i cztery minut później złapały kontakt, a Macieja Siudaka pokonał Łukasz Stefanik. Zapowiadała się ciekawa końcówka spotkania.

Podbudowany zespół z Dębicy dostał wiatru w żagle i w kolejnych minutach za wszelką cenę chciał odwrócić losy meczu i to mu się udało. Igloopol w 70. minucie wyrównał za sprawą Łukasza Cyrana, a wynik spotkania na minutę przed przed końcem regulaminowego czasu gry, na 3-4 bramkę zdobył Michał Hałucha.

1-0 Michał Mistrzyk (18)
2-0 Kacper Piechniak (34)
2-1 Łukasz Stefanik (39)
3-1 Kacper Piechniak (60)
3-2 Łukasz Stefanik (64)
3-3 Łukasz Cyran (70)
3-4 Michał Hałucha (89)