2022-05-25 21:16:00

Ważne punkty Ekoball Stali Sanok! Pokonali na wyjeździe SPEC Stal Łańcut

Piłkarze Ekoball Stali Sanok zdobyli ważne trzy punkty i są coraz bliżej utrzymania w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Piotra Kota w środę pokonali na wyjeździe SPEC Stal Łańcut.

Lepiej tego dnia prezentowali się gracze Ekoball Stali Sanok, którzy od początku częściej byli przy piłce oraz stworzyli sobie więcej okazji bramkowych. Podopieczni Piotra Kota byli tego dnia dobrze dysponowani i w 38. minucie objęli prowadzenie. Gola zdobył sprowadzony w zimie Andrei Trukhan, który głową pokonał bramkarza SPEC Stali Łańcut.

Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie i nadal lepiej prezentował się zespół z Sanoka, który za wszelką cenę chciał wygrać. Goście napierali i w 76. minucie podwyższyli na 0-2, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Sieradzki. Łańcucianie próbowali jeszcze zmniejszyć straty, ale gracze "żółto-biało-niebieskich" mądrze się bronili.

0-1 Andrei Trukhan (38)
0-2 Bartosz Sieradzki (76)