2022-05-25 19:02:37

Karpaty Krosno rozniosły w pył Czarnych Trześń

Rozpędzone Karpaty Krosno podejmowały na własnym boisku Czarnych Trześń, którzy znajdują się na samym dnie ligowej tabeli i nie mają już żadnych szans na utrzymanie. Gospodarze odnieśli okazałe zwycięstwo.

Od pierwszych minut było widać zdecydowaną przewagę ekipy z Krosna i to szybko przerodziło się na bramki. Wynik spotkania otworzył w 14. minucie Tomasz Płonka i było już 1-0. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie. Rozpędzeni gospodarze nie zamierzali odpuszczać i wciąż konstruowali skuteczne ataki. W 27. minucie Michał Smoleń pokonał bramkarza Czarnych i było 3-0.

Przed zakończeniem pierwszej połowy do siatki trafił jeszcze Mateusz Gul, a trzy minuty później Kamil Matofij i Karpaty z pięciobramkową przewagą schodziły do szatni. W drugiej części tego spotkania obraz gry niewiele się zmienił, gospodarze nadal dominowali, jednak nie byli już tak skuteczni jak w pierwszych 45. minutach.

Dobra gra pozwoliła na zdobycie jeszcze jednej bramki w 77. minucie, której autorem był Dawid Król. Tym zwycięstwem Karpaty Krosno zanotowały siódmą wygraną z rzędu i coraz bardziej przybliżają się do lidera.

1-0 Tomasz Płonka (14)
2-0 Tomasz Płonka (22)
3-0 Michał Smoleń (27)
4-0 Mateusz Gul (41)
5-0 Kamil Matofij (44)
6-0 Dawid Król (77)